Контактна інформація (097) 576-22-88

Berker S1 Проміжна рамка для центральної плати

Артикул: 1109 XX XX
Виробники Berker
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Виконання                                                   Арт. №

колір: білий, глянсовий                         -1109 89 82
колір: полярна білизна, глянсовий    -1109 89 89
колір: полярна білизна, матовий       -1109 19 09
колір: антрацитний, матовий              -1109 16 06
колір: алюмінієвий, матовий лак       -1109 14 04

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Модуль Keystone RJ45, кат. 6, UTP, Panduit
Немає в наявності
Утримувач плінтів настінний на 110 пар, EPNew
Немає в наявності
Бандажна стрічка 19х0,7, 50м нержавіюча сталь
Немає в наявності
Адаптер SC / SC, APC, SM, Duplex
SC/SC(APC)(SM)D(SO)
Адаптер SC / SC, APC, SM, Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Адаптер SC / SC, SM, Simplex
SC/SC(SM)(SO)
Адаптер SC / SC, SM, Simplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Розетка телефонна 1хRJ12 , біла, Kingda
Немає в наявності
Шнур живлення (С13-CEE 7/7) для комп’ютера, 10A, 3х1.5 мм2, 3 м
Немає в наявності
Патч-панель LANS 1U, 19", на 96 волокон в зборі, LC duplex, Corning
Немає в наявності
Модуль екранований 10GBase-T, S10TEN, 1xRJ45, FutureCom, Corning (aqua)
Немає в наявності
Колесо до шаф поліамід-резина(d50) зі стопором
Немає в наявності
Кабель F/UTP кат. 6, КПВ-ВП (250) 4х2х0.54, 305 м
Немає в наявності