Контактна інформація (097) 576-22-88

Berker S1 Проміжна рамка для центральної плати

Артикул: 1109 XX XX
Виробники Berker
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Виконання                                                   Арт. №

колір: білий, глянсовий                         -1109 89 82
колір: полярна білизна, глянсовий    -1109 89 89
колір: полярна білизна, матовий       -1109 19 09
колір: антрацитний, матовий              -1109 16 06
колір: алюмінієвий, матовий лак       -1109 14 04

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 9м Duplex
UPC-9SCLC(MM)D(AD)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 9м Duplex
367.20 грн.
Патч-корд SF / UTP FutureCom, 1 м, кат. 5е, LSZH, Corning
Немає в наявності
Кронштейн настінний 200мм
Немає в наявності
Блок 19" на 6 роз. нім. станд., 16А, 1U
KD-GER(16)N1006WPSB19A
Блок 19" на 6 роз. нім. станд., 16А, 1U
0.00 грн.
Немає в наявності
Шафа 19’’, 20U, 600x1000мм
SRC20U6010GS-BK
Шафа 19’’, 20U, 600x1000мм
0.00 грн.
Немає в наявності
Berker S Антенна розетка , 2 отвори , прохідна
Немає в наявності
Адаптер SC / SC, APC, SM, Duplex
SC/SC(APC)(SM)D(SO)
Адаптер SC / SC, APC, SM, Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Пристрій для забивання модулів, тип Krone та 110
Немає в наявності
Хомут з кільцем 5х200
INCTTCV200
Хомут з кільцем 5х200
0.00 грн.
Немає в наявності