Контактна інформація (044) 576-22-88

Кронштейн стеля / стіна 400 мм, 1,5 мм, оцинкований

Артикул: CMS-CFCA2040-1.5Z
Виробники CMS
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Універсальна ВО муфта UCAO з заземленням
Немає в наявності
Адаптер LC / LC, APC, SM, Duplex
LC/LC(APC)(SM)D(SO)
Адаптер LC / LC, APC, SM, Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Кабель волоконно-оптичний A-D (ZM) (SG) 2Y 8E9 OS2
Немає в наявності
Блок 19" на 9 роз. нім. станд., 16А, 1U
KD-GER(16)N1009WPSB19A
Блок 19" на 9 роз. нім. станд., 16А, 1U
0.00 грн.
Немає в наявності
Модуль FutureLink 2ХSC MM (OM2), Corning
LAXLSM-00201-C001
Модуль FutureLink 2ХSC MM (OM2), Corning
213.57 грн.
Тримач плінтів настінний на 310 пар EPNew
Немає в наявності
Шафа настінна 15U 600X450 (ШхГ), Mepsan
Немає в наявності
Шафа 19",9U, 620х600х477 мм (Ш*Г*В)
Немає в наявності
Стяжка 200х3.6 мм
KNCT20036
Стяжка 200х3.6 мм
0.00 грн.
Немає в наявності
Модуль LANS LC Duplex SM (OS2), Corning
Немає в наявності
Шнур живлення для комп’ютера (С13-СEE 7/7), L = 3м, 3х0, 75мм2
Немає в наявності
Бандажна стрічка 201-20х0,7, 50м нержавіюча сталь
Немає в наявності
Герметична коробка під 10 плінтів під ключ
Немає в наявності