Контактна інформація (097) 576-22-88

Berker S1 Зарядна розетка з USB -роз’ємом , 230 В

Артикул: 2600 XX
Виробники Berker
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

- З 2 гніздами USB тип A
- З гвинтовими затискачами (подвійні для простого з’єднання проводу з дротом)
- Для зарядки мобільних кінцевих пристроїв через USB- кабель
- Стійкий до короткого замикання і перевантажень (Електронний запобіжник)

Виконання                                                Арт. №

колір : полярна білизна , матовий   -2600 09
колір : антрацитний , матовий           -2600 05

- Гвинтові клеми
Частота 50 / 60 Гц
Вихідний струм при використанні двох гнізд max . 1,4 A
Вихідна напруга 5 В = (+- 5 %)
Споживана потужність (режим очікування ) 75 мВт
Перетин дроту ( масивний ) max . 2,5 мм2
Вихідний струм на 1 гніздо max . 1 A
глибина монтажу 32 мм
Вхідна напруга 100 ... 240 В ~
Передача даних неможлива!
USB - роз’єми згідно DIN EN 50558

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Компенсаційна катушка для OTDR, SM, FC/UPC- FC/APC, 500м
Патч-панель 19 "16xRJ-45 FTP, cat.5e, EPNew
Немає в наявності
Кабель FTP 4x2, кат.5е, багатожильний, PVC, 305 м.
Немає в наявності
Розетка телефонна 1хRJ12 , біла, Kingda
Немає в наявності
Рамка одинарна 86х86 мм під вставку 50х50, EPNew
Немає в наявності
Модуль LANC LC Duplex SM (OS2), металева втулка, Corning
Немає в наявності
Шафа 19",9U, 620х350х477 мм (Ш*Г*В)
Немає в наявності
Кабель волоконно-оптичний A-D (ZM) (SG) 2Y 12G50СС OM2
Немає в наявності
Сплайс-касета для укладання волокон
Немає в наявності
Модуль KeyStone HDMI, білий, EPNew
KSR-AHDMIWHZ-E1
Модуль KeyStone HDMI, білий, EPNew
0.00 грн.
Немає в наявності
Лоток суцільнометалевий 200x60x0.60 мм (L-2500 мм)
Немає в наявності
Адаптер LCQuad, SM
LC-Q(SM)(SO)
Адаптер LCQuad, SM
0.00 грн.
Немає в наявності