Контактна інформація (044) 576-22-88

Адаптер LC / LC, SM, Duplex

Артикул: LC/LC(SM)D(SO)
Виробники Sofetek
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Тип
LC-LC
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Шнур тестовий для плінта, 2 контакти (паралель) EPNew
Немає в наявності
Стяжка 200х3.6 мм
KNCT20036
Стяжка 200х3.6 мм
0.00 грн.
Немає в наявності
Модуль LANS 1ХST (SM), Corning
LANS-MOD-19-B
Модуль LANS 1ХST (SM), Corning
0.00 грн.
Немає в наявності
Сплайс-касета для 24-х з’єднань
Немає в наявності
Кабель FTP 4x2х0,51, кат. 5е КПВнг-HFЭ-ВП (200), 305 м
Немає в наявності
Шина заземлення мідна 15х5мм (1м)
Немає в наявності
Інструмент для забивання контактів, аналог Krone
Немає в наявності
Атенюатор singlemode LC-LC  15dB
S-LCS15(SO)
Атенюатор singlemode LC-LC 15dB
0.00 грн.
Немає в наявності
Патч-корд FTP кат. 5E
PC005-C5E-xxx
Патч-корд FTP кат. 5E
0.00 грн.
Немає в наявності
Патч-панель настінна 12xRJ-45 UTP, кат.5е
Немає в наявності
Шафа 19",12U, 620х350х610 мм (Ш*Г*В)
Немає в наявності