Контактна інформація (097) 576-22-88

Адаптер LC / LC, SM, Duplex

Артикул: LC/LC(SM)D(SO)
Виробники Sofetek
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Тип
LC-LC
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Заглушка (keystone), біла, EPNew.
Немає в наявності
Блок на 24 розетки, з індикатором, шнур 3x4.0 мм2, 3 м, 20А
Немає в наявності
Лоток перфорований 300x60x0.75 мм, Mepsan
Немає в наявності
Патч-корд SF/UTP FutureCom, 3 м, кат. 5е, LSZH, Corning
Немає в наявності
Berker S.1 Поворотно-натискний диммер 400Вт
Немає в наявності
Патч-корд S10TEN S/FTP FutureCom, 5 м, кат. 6, LSZH, Corning
Немає в наявності
Berker S1 Рамки білі, глянцеві S.1
Немає в наявності
Патч-корд мідний F/FTP кат. 6A, 1.0 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності
Модуль LANS LC Duplex SM (OS2), Corning
Немає в наявності
Кабель UTP, кат. 6, 23AWG, LSZH, білий, 305 м, Panduit
Немає в наявності
Перфорований кабельний канал BA7A, 60х60
Немає в наявності