Контактна інформація (044) 576-22-88

Газорозрядник 3-х полюсний з термоплавкою вставкою

Артикул: 6717 3 513-00
Виробники Krone
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Компенсаційна катушка для OTDR, SM, FC/UPC- FC/APC, 500м
Адаптер LC/LC, SM, Duplex
ADLCSD(FW)
Адаптер LC/LC, SM, Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Патч-корд мідний UTP кат. 6, 0.5 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності
Підвісний оптичний кабель MOF(S)ADSSA-W(ZN)2Y-8E-2.7kN
Немає в наявності
Стяжка 250х3.6 мм, 100 шт
KNCT25036
Стяжка 250х3.6 мм, 100 шт
0.00 грн.
Немає в наявності
Модуль KeyStone RJ45 STP, кат. 5е, безінструментний, Slim, LW
Немає в наявності
Кабель волоконно-оптичний A-D (ZM) (SG) 2Y 4E9 OS2
Немає в наявності
Бокс герметичний розподільний на 6 SC duplex, 258 x 186 x 61 мм
Немає в наявності
Патч-панель 10", 12 портів, кат. 6, екранована, EPNew
Немає в наявності
Пристрій для забивання модулів, тип Krone та 110
Немає в наявності