Контактна інформація (097) 576-22-88

Газорозрядник 3-х полюсний з термоплавкою вставкою

Артикул: 6717 3 513-00
Виробники Krone
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
ВО пігтейл ST/UPC, MM, OM3, Clearcurve®, 900µm, LSZH, 1 м, Corning
Немає в наявності
Berker S1 Рамки антрацитний, матовий S.1
Немає в наявності
Термостат компактний Klinkman
Немає в наявності
Шафа настінна 15U 600X450 (ШхГ), Mepsan
Немає в наявності
Патч-корд S10TEN S/FTP FutureCom, 3 м, кат. 6, LSZH, Corning
Немає в наявності
Конектор STP кат. 6, зі вставкою, EPNew
Немає в наявності
Berker S1 Рамки червоний, глянцеві S.1
Немає в наявності
Набір кольорових пігтейлів FC/UPC 1.5 m, SM, Easy strip, для 8 вол
Немає в наявності
Розподільна панель, 19 ", 3U, на 180 пар, сіра.
Немає в наявності
Сплайс-організатор на 5 механічних з’єднань, Corning.
Немає в наявності
Адаптер LC / LC, APC, SM, Duplex
LC/LC(APC)(SM)D(SO)
Адаптер LC / LC, APC, SM, Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Вставка 50х25 під модуль Keystone, похила 45 °, EPNew
Немає в наявності