Контактна інформація (097) 576-22-88 0

ВО кабель універс., U-BQ(ZN)BH 4E9, монотуб, діел. зах., LSZH/FRNC (Dca), FREEDM Gel-Free, Corning

Артикул: 004ZSZ-T3101D2H
Виробники Corning
0.00 грн./м
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Повідомити про наявність
Характеристики
Тип оптичного волокна
Одномод SM (OS2) E9/125
Кількість волокон
4
Конструкція оптичного кабелю
Діелектричний безгелевий
Тип оптичного кабелю
U-BQ(ZN)BH (Gel-Free)
Опис

Інноваційна суха конструкція з технологією блокування води.

Безгелевий (багатоцільовий кабель) призначений як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування.

  • Суха безгелевая конструкція забезпечує зручність при роботі з волокном і економить час, з’єднання проводиться швидше і точніше.
  • Діелектрична конструкція кабелю не вимагає заземлення.
  • Ламіновані скло-волокна дають поліпшений опір від гризунів.
  • Стійкий до ультрафіолету і до мікробів.
  • Малий діаметр і радіус вигину дозволяє проводити монтаж в умовах обмеженого простору.
  • Волокна мають колірне кодування для IEC 60304 (Telcordia-Bellcore).

 

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Berker S1 Рамки алюмінієвий, матовий S.1
Немає в наявності
Блок на 24 розетки, з індикатором, шнур 3x4.0 мм2, 3 м, 20А
Немає в наявності
Кабель UTP, кат. 6, LSZH, білий, 305 м, Panduit
Немає в наявності
Стяжка 200х3.6 мм
KNCT20036
Стяжка 200х3.6 мм
0.00 грн.
Немає в наявності
Роз’єм Telco папа (під Panasonic)
Немає в наявності
Вставка горизонтальна 50х25, UTP, кат. 5e, RJ45, EPNew
Немає в наявності
Основа для забивання модулів, Panduit NetKey
Немає в наявності
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G62.5-OM1) 2м Duplex
Немає в наявності
Адаптер LCQuad, SM
ADLCSQ(FW)
Адаптер LCQuad, SM
0.00 грн.
Немає в наявності
ВО кабель універс., U-DQ(ZN)BH 8G50 OM2, CC, монотуб, LSZH™/FRNC
Немає в наявності