Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Люк на підлогу з горизонтальним розташуванням модулів (3x4модуля 45x45), з основою під заливку

Артикул: GDK-31
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Повідомити про наявність
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патч-панель 19" 16xRJ-45 FTP, кат. 6, dual type, EPNew
Немає в наявності
Комплект для відгалуження кабелю ВО муфт UCAO. Corning
Немає в наявності
Кабель UTP, кат. 6, LSZH, білий, 305 м, Panduit
Немає в наявності
Патч-корд UTP кат. 5E
PC002-C5E-xxx
Патч-корд UTP кат. 5E
0.00 грн.
Немає в наявності
Підвісний оптичний кабель MOF(S)ADSSA-W(ZN)2Y-8E-2.7kN
Немає в наявності
ВО пігтейл ST/UPC, MM, OM3, Clearcurve®, 900µm, LSZH, 1 м, Corning
Немає в наявності
ВО кабель універсальний A-DQ(BN)H 24E9/125 OS2
Немає в наявності
Комплект для організації ОВ з’єднань
Немає в наявності
Блок 19 "на 8 розеток, 16А, індикатор мережі, шнур 3 м, 1U
Немає в наявності
Заглушка для порту SC Simplex
Немає в наявності