Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Панель 19’’ 3U з DIN-рейкою, для 24-х автоматичних вимикачів, чорна

Артикул: UA-ASU3UB
Виробники CMS
0.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Повідомити про наявність
Опис

  • Панель в 19 дюймовому корпусі, призначена для автоматичних вимикачів, УЗО, диференціальних автоматів, силових розеток та інших пристроїв які монтуються на DIN-рейку.
  • Встановлюється в 19-дюймові підлогові і настінні телекомунікаційний шафи, стійки і кронштейни




 

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Шафа 19",18U, 620х800х876 мм (Ш*Г*В)
Немає в наявності
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC SM 1.5 м Simplex
UPC-1.5STLC(SM)S(ON)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC SM 1.5 м Simplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Кабель FTP, кат. 5e, LSZH, 305 м, Panduit NetKey
Немає в наявності
Маркерний блокнот, цифри «1-45», 10 аркушів.
Немає в наявності
Патч-корд мідний S/FTP кат. 6A, 26AWG, 3.0 м, LSZH, сірий, EPNew
Немає в наявності
Berker S1 Рамки алюмінієвий, матовий S.1
Немає в наявності
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 1м
Немає в наявності
Комплект для організації ОВ з’єднань
Немає в наявності
Рамка 86×86 під два модуля KeyStone, зі шторкою, Kingda
Немає в наявності