Контактна інформація (097) 576-22-88

Набір кольорових пігтейлів LC / UPC 1.5 m, SM, Easy strip, для 4 волокон, (Bl,Or,Gn,Br)

Артикул: PG-1.5LC(SM)(FW)E-K4
Виробники Sofetek
170.24 грн./шт
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Одномод SM (OS2) E9/125
Тип полірування
UPC (Ultra Physical Contact)
Тип
LC
Опис

Пігтейл служить для оконечіванія оптичних волокон методом зварювання неоконцованних волокон оптичного кабелю і пігтейлів. Після чого волокно вставляється в адаптер відповідного типу.

Буфер "Easy strip" - спрощена зачистка волокна.

Набір включає чотири 4 кольорових пігтейла.

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Шнур тестовий для плінта, 4 контакти (розрив) EPNew
Немає в наявності
Шафа настінна 12U 600X650 (ШхГ), Mepsan
Немає в наявності
Бандажна стрічка 19х0,7, 50м нержавіюча сталь
Немає в наявності
Лоток суцільнометалевий 200x60x0.60 мм, Mepsan
Немає в наявності
Модуль LANS LC Duplex SM (OS2) з шторками, Corning
Немає в наявності
Патч-корд мідний F/FTP кат. 6A, 10.0 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності
Тестер світлодіодний RJ-45, RJ-12 + BNC, STP, Phone, USB
Немає в наявності
Кабель F/UTP кат. 6, КПВ-ВП (250) 4х2х0.54, 305 м
Немає в наявності
ВО кабель універс., U-DQ(ZN)BH 24G50 OM2, CC, монотуб, LSZH™/FRNC
Немає в наявності
Блок 19" на 6 роз. нім. станд., 16А, 1U
KD-GER(16)N1006WPSB19A
Блок 19" на 6 роз. нім. станд., 16А, 1U
0.00 грн.
Немає в наявності
Розетка телефонна 2хRJ12 , біла, Kingda
Немає в наявності