Контактна інформація (097) 576-22-88

Sofetek

http://www.sofetek.com

Адаптер SC / SC, APC, SM, Simplex
SC/SC(APC)(SM)(SO)
Адаптер SC / SC, APC, SM, Simplex
43.32 грн.
Атенюатор singlemode FC-FC
S-FCS20(SO)
Атенюатор singlemode FC-FC
228.00 грн.
Атенюатор singlemode SC-SC
S-SCS20(SO)
Атенюатор singlemode SC-SC
228.00 грн.
Гібридний адаптер FC / SC, SM, Simplex.
Пігтейл FC / APC 1.5 m, SM, Easy strip
PGA-1.5FC(SM)(SO)Е
Пігтейл FC / APC 1.5 m, SM, Easy strip
47.03 грн.
Пігтейл FC / APC 1.5 m, SM, Easy strip
PGA-1.5SC(SM)(SO)Е
Пігтейл FC / APC 1.5 m, SM, Easy strip
45.03 грн.
Патчкорд FC/APC-LC/APC SM 1м Duplex
APC-1FCLC(SM)D(SO)
Патчкорд FC/APC-LC/APC SM 1м Duplex
165.30 грн.
Патчкорд FC/APC-LC/APC SM 2м Duplex
APC-2FCLC(SM)D(SO)
Патчкорд FC/APC-LC/APC SM 2м Duplex
175.85 грн.
Патчкорд FC/APC-LC/APC SM 3м Duplex
APC-3FCLC(SM)D(SO)
Патчкорд FC/APC-LC/APC SM 3м Duplex
186.11 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 6м Duplex
UPC-6FCLC(SM)D(SO)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 6м Duplex
213.75 грн.
Патчкорд LC/APC-LC/APC SM 1м Duplex
APC-1LCLC(SM)D(SO)
Патчкорд LC/APC-LC/APC SM 1м Duplex
165.30 грн.
Патчкорд LC/APC-LC/APC SM 3м Duplex
APC-3LCLC(SM)D(SO)
Патчкорд LC/APC-LC/APC SM 3м Duplex
186.11 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 6м Duplex
UPC-6SCSC(SM)D(SO)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 6м Duplex
202.35 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 1м Duplex
UPC-1FCLC(MM)D(SO)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 1м Duplex
163.31 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 3м Duplex
UPC-3FCLC(MM)D(SO)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 3м Duplex
201.50 грн.
Адаптер FC SM з D-обр. фланцем
Немає в наявності