Контактна інформація (097) 576-22-88

Sofetek

http://www.sofetek.com

Адаптер FC/FC, APC, SM, Simplex
FC/FC(APC)(SM)(SO)
Адаптер FC/FC, APC, SM, Simplex
73.63 грн.
Адаптер SC / SC, APC, SM, Simplex
SC/SC(APC)(SM)(SO)
Адаптер SC / SC, APC, SM, Simplex
56.24 грн.
Атенюатор singlemode FC-FC 10dB
S-FCS10(SO)
Атенюатор singlemode FC-FC 10dB
296.00 грн.
Атенюатор singlemode FC-FC 15dB
S-FCS15(SO)
Атенюатор singlemode FC-FC 15dB
296.00 грн.
Атенюатор singlemode FC-FC 20dB
S-FCS20(SO)
Атенюатор singlemode FC-FC 20dB
296.00 грн.
Атенюатор singlemode SC-SC 10dB
S-SCS10(SO)
Атенюатор singlemode SC-SC 10dB
296.00 грн.
Атенюатор singlemode SC-SC 15dB
S-SCS15(SO)
Атенюатор singlemode SC-SC 15dB
296.00 грн.
Атенюатор singlemode SC-SC 20dB
S-SCS20(SO)
Атенюатор singlemode SC-SC 20dB
296.00 грн.
Атенюатор singlemode SC-SC 5dB
S-SCS5(SO)
Атенюатор singlemode SC-SC 5dB
296.00 грн.
Гібридний адаптер FC / SC, SM, Simplex.
Пігтейл FC/APC 1.5 м, SM, Easy strip
PGA-1.5FC(SM)(SO)E
Пігтейл FC/APC 1.5 м, SM, Easy strip
61.05 грн.
Пігтейл SC/APC 1.5 м, SM, Easy strip
PGA-1.5SC(SM)(SO)E
Пігтейл SC/APC 1.5 м, SM, Easy strip
58.46 грн.
Патчкорд FC/APC-LC/APC SM 1м Duplex
APC-1FCLC(SM)D(SO)
Патчкорд FC/APC-LC/APC SM 1м Duplex
214.60 грн.
Патчкорд FC/APC-LC/APC SM 2м Duplex
APC-2FCLC(SM)D(SO)
Патчкорд FC/APC-LC/APC SM 2м Duplex
228.29 грн.
Патчкорд FC/APC-LC/APC SM 3м Duplex
APC-3FCLC(SM)D(SO)
Патчкорд FC/APC-LC/APC SM 3м Duplex
241.61 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 45м Duplex
UPC-45FCLC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 45м Duplex
925.00 грн.