Контактна інформація (097) 576-22-88

Набір кольорових пігтейлів LC/UPC 1.5 m, OM3, Easy strip, для 8 волокон, (Bl,Or,Gn,Br,Wh,Gr,Rd,Bk)

Артикул: PG-1.5LC(MM)(FW)Е-К8
Виробники Sofetek
776.72 грн./шт
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Тип полірування
UPC (Ultra Physical Contact)
Тип
LC
Опис

Пігтейл служить для оконечіванія оптичних волокон методом зварювання неоконцованних волокон оптичного кабелю і пігтейлів. Після чого волокно вставляється в адаптер відповідного типу.

Буфер "Easy strip" - спрощена зачистка волокна.

Набір включає чотири 4 кольорових пігтейла.

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Модуль LANC LC Duplex SM (OS2), металева втулка, Corning
Немає в наявності
Шафа 19",15U, 620х700х743 мм (Ш*Г*В) *(Знятий з виробництва)
Немає в наявності
Патч-корд мідний F/FTP кат. 6A, 0.5 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності
Сплайс-касета для 12 з’єднань
Немає в наявності
Шафа настінна 12U 600X650 (ШхГ), Mepsan
Немає в наявності
Адаптер SC SM Duplex
JASCSD
Адаптер SC SM Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Патч-панель 19 "24 BNC , 1U, без адаптерів , EPNew .
Немає в наявності
Вставка горизонтальна 50х25, FTP, кат. 5e, RJ45, EPNew
Немає в наявності
Патч-корд FTP, 1 м, кат. 5e, червоний
Немає в наявності
Шафа 19",6U, 620х500х343 мм (Ш*Г*В)
Немає в наявності
Блок 19 "на 8 розеток, 10А, з вимикачем, шнур 3 м, 1U
Немає в наявності