Контактна інформація (097) 576-22-88

Адаптер LC/LC, SM, Duplex

Артикул: ADLCSD(FW)
Виробники FiberWell
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Тип
LC-LC
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
З’єднувач витої пари неекранований, cat.5е
Немає в наявності
Berker S1 Розетка (HDMI) , для мультимедійних засобів.
Немає в наявності
Люк 3-х секційний, в бетонну наливну підлогу.
Немає в наявності
ВО кабель універсальний U-BQ(ZN)BH 8G50/125 OM2, Corning
Немає в наявності
Патч-корд FTP, 1 м, кат. 5e, зелений
Немає в наявності
Патч-корд мідний F/FTP кат. 6A, 0.5 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності
Кабель волоконно-оптичний A-D (ZM) (SG) 2Y 12G50СС OM2
Немає в наявності
Компенсаційна катушка для OTDR, SM, FC/UPC- FC/APC, 500м
Вставка горизонтальна 50х25, UTP, кат. 5e, RJ45, EPNew
Немає в наявності
Berker S1 Проміжна рамка для центральної плати
Немає в наявності
ВО кабель універсальний A-DQ(BN)H 24G50/125 OM2
Немає в наявності
Блок на 24 розетки, з індикатором, шнур 3x4.0 мм2, 3 м, 20А
Немає в наявності