Контактна інформація (097) 576-22-88 0

FiberWell

http://www.fiberwell.com/

Адаптер FC SM з D-обр. фланцем
Адаптер FC/LC, SM, Simplex, метал
ADLCFCSS(FW)
Адаптер FC/LC, SM, Simplex, метал
133.00 грн.
Адаптер FC/SC, SM, Simplex
ADSCFCSS(FW)
Адаптер FC/SC, SM, Simplex
114.00 грн.
Адаптер LC/LC, MM, Simplex
ADLCMS(FW)
Адаптер LC/LC, MM, Simplex
19.00 грн.
Гібридний адаптер FC/ST, SM, Simplex, метал
Розпродаж
Патч-корд армований SC/UPC-SC/UPC SM 10м Duplex
Розпродаж
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 1м Duplex
UPC-1FCFC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 1м Duplex
278.92 грн.
Розпродаж
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 2м Duplex
UPC-2FCFC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 2м Duplex
294.88 грн.
Розпродаж
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 3м Duplex
UPC-3FCFC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 3м Duplex
311.22 грн.
Розпродаж
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 3м Simplex
UPC-3FCFC(SM)S(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 3м Simplex
155.80 грн.
Розпродаж
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 5м Duplex
UPC-5FCFC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 5м Duplex
343.14 грн.
Розпродаж
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 5м Simplex
UPC-5FCFC(SM)S(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 5м Simplex
182.78 грн.
Розпродаж
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 1м Duplex
UPC-1FCLC(MM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 1м Duplex
314.26 грн.
Розпродаж
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex
UPC-3FCLC(MM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex
367.46 грн.
Розпродаж
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Duplex
UPC-3FCLC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Duplex
275.12 грн.
Розпродаж
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
UPC-3FCLC(SM)S(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
137.56 грн.