Контактна інформація (044) 576-22-88

Кронштейн настінний 19" 3U, глиб. 280…380мм, сірий

Артикул: CMS-WB3U-380V-GR
Виробники CMS
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Кронштейни призначені для розміщення телекомунікаційного, електротехнічного, кросового та іншого обладнання виконаного в 19 - дюймовому стандарті. Кріпляться на стіну.

Колір - сірий.

У продажу є два типи кронштейнів: регульовані по глибині від 280 до 380 мм, що регулюються по глибині від 280 до 480мм. Висота кронштейнів варіюється від 3 до 12 U.

 

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Шафа 19",6U, 620х350х343 мм (Ш*Г*В)
Немає в наявності
Модуль Keystone RJ45, кат. 6, UTP, Panduit
Немає в наявності
Шафа настінна 15U 600X650 (ШхГ), Mepsan
Немає в наявності
Розетка з з / к, з рамкою, біла.
Немає в наявності
Блок на 24 розетки, з індикатором, шнур 3x4.0 мм2, 3 м, 20А
Немає в наявності
Модуль LANS LC Duplex SM (OS2), Corning
Немає в наявності
Блок на 18 розеток, з індикатором, шнур 3x4.0 мм2, 3 м, 20А
Немає в наявності
Шнур тестовий для плінта, 4 контакти (розрив) EPNew
Немає в наявності
Адаптер LC / LC, APC, SM, Duplex
LC/LC(APC)(SM)D(SO)
Адаптер LC / LC, APC, SM, Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
ВО кабель універсальний U-BQ(ZN)BH 4G50/125 OM2, Corning
Немає в наявності