Контактна інформація (097) 576-22-88

Бокс герметичний розподільний на 6 SC duplex, 258 x 186 x 61 мм, без адапт, (гільзи 12 шт, касета) під ключ

Артикул: FOB-CAB-12-24-К
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патч-корд SF/UTP FutureCom, 3 м, кат. 5е, LSZH, Corning
Немає в наявності
Модуль LANS LC Duplex SM (OS2), Corning
Немає в наявності
Адаптер LC / LC, SM, Duplex
LC/LC(SM)D(SO)
Адаптер LC / LC, SM, Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Патч-корд FTP кат. 5E
PC005-C5E-xxx
Патч-корд FTP кат. 5E
0.00 грн.
Немає в наявності
Модуль KeyStone HDMI, білий, EPNew
KSR-AHDMIWHZ-E1
Модуль KeyStone HDMI, білий, EPNew
0.00 грн.
Немає в наявності
Кабель UTP, кат. 6, LSZH, синий, 305 метрів, Panduit NetKey
Немає в наявності
Модуль LANS LC Duplex SM (OS2) з шторками, Corning
Немає в наявності
Компенсаційна катушка для OTDR, SM, FC/UPC- FC/UPC, 500м
Немає в наявності
Бандажна стрічка 201-20х0,7, 50м нержавіюча сталь
Немає в наявності
Berker S1 Датчик руху BLC , 1,1 м
Немає в наявності
Berker S1Клавіша одинарна, біла S.1
Немає в наявності
Лоток перфорований 200x60x0.60 мм, Mepsan
Немає в наявності
Маркерна стрічка.
Немає в наявності