Контактна інформація (044) 576-22-88

Рамка 80х80 для адаптерів 50х50, Panduit

Артикул: FCFPAW_
Виробники Panduit
0.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Категорія
Без модулів
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Шафа 18U, 19’’, 600х800, сіра, серія KS
Немає в наявності
Атенюатор singlemode LC-LC  15dB
S-LCS15(SO)
Атенюатор singlemode LC-LC 15dB
0.00 грн.
Немає в наявності
Шина заземлення мідна 15х5мм (1м)
Немає в наявності
Плінт 10-ти парний, що не розмикається 1...0 EPNew
Немає в наявності
Патч-корд мідний F/FTP кат. 6A, 0.5 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності
Інструмент для обтискання конекторів RJ-45, 8P8C
Немає в наявності
Утримувач плінтів настінний на 20 пар, EPNew
Немає в наявності
Маркерна стрічка.
Немає в наявності
Патч-корд SF / UTP FutureCom, 2 м, кат. 5е, LSZH, Corning
Немає в наявності
Шафа 19",15U, 620х500х743 мм (Ш*Г*В)
Немає в наявності
Розетка з заземленням біла 5655 (гвинт) 16А/230В
Немає в наявності