Контактна інформація (097) 576-22-88

Муфта ковпакового типу, 4 механічні кабельні введення, 4(2/1) сплайс-кассети, 48(24/12) сплайс-протекторів

Артикул: DF-G04-48
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Шафа настінна 15U 600X450 (ШхГ), Mepsan
Немає в наявності
Шнур тестовий для плінта, 4 контакти (розрив) EPNew
Немає в наявності
Шафа 19",9U, 620х500х477 мм (Ш*Г*В) *(Знятий з виробництва)
Немає в наявності
Адаптер SC/LC, SM, Simplex
ADSCLCSS(FW)
Адаптер SC/LC, SM, Simplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Патч-корд мідний F/FTP кат. 6A, 10.0 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності
Патч-панель 24 порта, без модулів, 19’’, Panduit NetKey
Немає в наявності
Адаптер SC SM Duplex
JASCSD
Адаптер SC SM Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
ВО кабель U-VQ(ZN)BH 24G50/125/900 CC (щіл. буф.) OM4 FREEDM®, LSZH/FRNC, Cca
Немає в наявності
ВО кабель універсальний A-BQ(BN)H 8E9/125 OS2, Corning
Немає в наявності
Патч-корд мідний UTP кат. 6, 24AWG, 1.0 м, LSZH, сірий, EPNew
Немає в наявності