Контактна інформація (097) 576-22-88

Адаптер LCQuad, SM

Артикул: LC-Q(SM)(SO)
Виробники Sofetek
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Тип
LC-LC
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Лоток перфорований 300x60x0.75 мм, Mepsan
Немає в наявності
Стяжка 250х4.8 мм, 100 шт
KNCT25048
Стяжка 250х4.8 мм, 100 шт
0.00 грн.
Немає в наявності
Патч-панель на 50 портів, 1U, ISDN, чорна, EPNew
Немає в наявності
Лоток суцільнометалевий 400x60x0.75 мм (L-2500 мм)
Немає в наявності
Кабель U/UTP кат.6, КПВ-ВП(250) 4х2х0.55, 305м.
Немає в наявності
Комплект для перевірки герметизації муфти OptiDome ™ 2
Немає в наявності
Атенюатор singlemode LC-LC  15dB
S-LCS15(SO)
Атенюатор singlemode LC-LC 15dB
0.00 грн.
Немає в наявності
Розподільна панель, 19 ", 2U, на 120 пар, сіра.
Немає в наявності
Кабель F/UTP кат. 6, КПВ-ВП (250) 4х2х0.54, 305 м
Немає в наявності
Патч-панель LANS під 24 мод, 1U, 19", Corning