Контактна інформація (097) 576-22-88

Адаптер LC / LC, APC, SM, Duplex

Артикул: LC/LC(APC)(SM)D(SO)
Виробники Sofetek
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Тип
LC-LC
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Кабель КПВЭО-ВП(200) 4х2х0,51, SF/UTP, cat.5e, 305 м
Немає в наявності
Кабель UTP, кат. 6, LSZH, синий, 305 м, Panduit NetKey
Немає в наявності
Тримач 8 сплайс-протекторів, самоклеючий.
Немає в наявності
Маркерний блокнот, цифри «1-45», 10 аркушів.
Немає в наявності
Шафа 19",12U, 620х500х610 мм (Ш*Г*В)
Немає в наявності
Площадка під стяжку, 21x21 мм, самоклеюча
Немає в наявності
Шафа 42U 600х1000, Strong Framework
SFC42U6010GS
Шафа 42U 600х1000, Strong Framework
0.00 грн.
Немає в наявності
Патч-панель 10", 12 портів, кат. 6, екранована, EPNew
Немає в наявності
Шафа 19",15U, 620х600х743 мм (Ш*Г*В)
Немає в наявності
Модуль KeyStone RJ45 FTP, кат. 5e, Kingda
Немає в наявності
Berker S1 Рамки антрацитний, матовий S.1
Немає в наявності
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 10м Duplex
UPC-10SCSC(MM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 10м Duplex
580.90 грн.
Шафа 19’’, 20U, 600x1000мм
SRC20U6010GS-BK
Шафа 19’’, 20U, 600x1000мм
0.00 грн.
Немає в наявності
Патч-корд мідний UTP кат. 6, 10.0 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності