Контактна інформація (097) 576-22-88

Адаптер LC / LC, APC, SM, Duplex

Артикул: LC/LC(APC)(SM)D(SO)
Виробники Sofetek
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Тип
LC-LC
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Бокс оптичний, металевий, на 48 SC Simplex
Немає в наявності
Муфта термоусаджуєма SCX 75/15-300 (50...200 пар)
Немає в наявності
Шафа 19",15U, 620х500х743 мм (Ш*Г*В)
Немає в наявності
Адаптер SC / SC, APC, SM, Duplex
SC/SC(APC)(SM)D(SO)
Адаптер SC / SC, APC, SM, Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
ВО кабель U-VQ(ZN)BH 24G50/125/900 CC (щіл. буф.) OM4 FREEDM®, LSZH/FRNC, Cca
Немає в наявності
Шафа настінна 15U 600X450 (ШхГ), Mepsan
Немає в наявності
Патч-корд SF / UTP FutureCom, 1 м, кат. 5е, LSZH, Corning
Немає в наявності
ВО кабель універсальний U-BQ(ZN)BH 4G50/125 OM2, Corning
Немає в наявності
Патч-корд FTP, 1 м, кат. 5e, червоний
Немає в наявності
Організатор патчкордів 19", 1U, FutureCom™, Corning
Немає в наявності
Патч-корд армований LC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex