Контактна інформація (044) 576-22-88

ВО кабель універсальний., A-DQ(BN)H 24E/125 OS2, монотуб, діелектричний захист, оболонка FRNC, Corning

Артикул: LCXLM1-D0024-U700
Виробники Corning
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

FutureLink MPC може використовуватися як для внутрішньої так і для зовнішньої прокладки для відомчих магістралей. Ці кабелі спеціально сконструйовані для прокладки в трубках, для протягування в канали і для прокладки в грунт.

  • Малодимна безгалогенна оболонка (LSOH)
  • Важкозаймистий  (FRNC)
  • Поліпшений захист від гризунів
  • Неметалева конструкція
  • Немає проблем із заземленням і вирівнюванням потенціалів
  • Водоблокування згідно IEC 60794-1-F5
  • Стійкість до впливу УФ випромінювання
  • Придатний для застосування всередині і зовні будинків
  • Придатний для прогладки в землю

 

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Адаптер ST/ST, SM, Simplex
ST/ST(SM)(FW)
Адаптер ST/ST, SM, Simplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Шафа 42U 600х1000 (без ніг), Strong Framework, сіра
Немає в наявності
Колесо до шаф поліамід-резина(d50)
Немає в наявності
Шафа 42U 800х1000 (без ніг), Strong Framework, сіра
Немає в наявності
ВО кабель універсальний A-DQ(BN)H 16G50/125 OM2
Немає в наявності
Сплайс-касета для 24-х з’єднань
Немає в наявності
Кабельрост 400х50х1,2 мм (L=2000 мм)
Патч-корд UTP, 10 м, кат. 6, PVC, синій, Panduit NetKey
Немає в наявності
Маркений блок, цифри «0-9» 10 аркушів.
Немає в наявності