Контактна інформація (044) 576-22-88

Зовнішня 12-и портова коробка, 60x263x320, чорна

Артикул: WAXWSW-00008-C015
Виробники Corning
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

10 "точка консолідації має універсальне застосування, для стелі, стін, фальш-підлоги або настільного монтажу.

  • Повністю металевий корпус для установки до 12 модулів Corning
  • Індивідуальні фіксатори для вхідних і вихідних кабельних ділянок
  • Захист від пилу
  • Висота 60 мм
  • Чорний, RAL 9005
Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патч-корд мідний F/FTP кат. 6A, 1.0 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності
Патч-корд U/UTP, 2 м, кат. 6А, 30AWG Slim, LW
Заглушка (keystone), біла, EPNew.
Немає в наявності
Патч-панель 10", 12 портів, кат. 6, екранована, EPNew
Немає в наявності
ВО кабель універс., U-DQ(ZN)BH 24G50 OM2, CC, монотуб, LSZH™/FRNC
Немає в наявності
Адаптер LC / LC, SM, Duplex
LC/LC(SM)D(SO)
Адаптер LC / LC, SM, Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Бокс герметичний розподільний на 6 SC duplex, 258 x 186 x 61 мм
Немає в наявності
Шафа 19",12U, 620х700х610 мм (Ш*Г*В)
Немає в наявності
Модуль Keystone RJ45, кат. 6, UTP, Panduit
Немає в наявності
ВО кабель універсальний A-DQ(BN)H 12G50/125 OM2
Немає в наявності
ВО кабель A-VQH 1x4G50CC OM3, Corning
LCXLN2-L5004-H700
ВО кабель A-VQH 1x4G50CC OM3, Corning
0.00 грн.
Немає в наявності