Контактна інформація (044) 576-22-88

Шафа 19",15U, 620х700х743 мм (Ш*Г*В),чорна *(Знятий з виробництва)

Артикул: UA-MGSW157B
Виробники CMS
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

     Настінні телекоммукаційі шафи 19-дюймів, призначені для розміщення активного і пасивного мережевого устаткування. Експлуатація настінних шаф можлива в офісних або в спеціалізованих серверних і мережевих приміщеннях. Телекоммукаційна шафа 19 дюймів (система несучих конструкцій серії 482,6 мм ГОСТ 28601-90, IEC 297 та ДСТУ 3040-95), дозволяє розмістити мережеве обладнання для забезпечення роботи локальної комп’ютерної мережі невеликої організації або домашнього офісу. Шафа серверна телекомунікаційна  випускається зі скляними дверима. Бічні стінки - знімні для зручного доступу до вмісту монтажного шафи. Вертикальні 19 "направляючі з кроком 1U (44,45 мм). У кришці і підставі передбачені кабельні вводи. Можливість регулювання глибини металевих профілів. Корпус серверної шафи зроблений з якісної сталі, а також система охолодження і захисту від пилу дає можливість продовжити термін служби серверного устаткування. Спеціальні кріпильні отвори в корпусі для навішування на стіну. Введення кабелю зверху, знизу, ззаду. Є можливість встановити до 2-х 120мм вентиляторів 25мм або 38мм товщини. Кріплення на стіну за допомогою анкерів або на монтажну планку, так само є можливість для встановлення додаткових Реков і підлогових ніжок. Шафи виготовлені в кліматичному виконанні УХЛ категорії 4.2 за ГОСТ 15150.
    Настінна серверна шафа відповідає всім вимогам з оснащення телекомунікаційних мереж і монтажу активного і пасивного серверного устаткування.

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Блок 4-х вентиляторний 1U для шафи , з термостатом
Немає в наявності
Адаптер ST/ST, SM, Simplex
ST/ST(SM)(FW)
Адаптер ST/ST, SM, Simplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Патч-корд мідний UTP кат. 6, 3.0 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності
Лоток суцільнометалевий 200x60x0.60 мм, Mepsan
Немає в наявності
Блок на 18 розеток, з індикатором, шнур 3x4.0 мм2, 3 м, 20А
Немає в наявності
Адаптер SC/SC SM Simplex
ADSCSS(FW)
Адаптер SC/SC SM Simplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Патч-корд SF / UTP FutureCom, 2 м, кат. 5е, LSZH, Corning
Немає в наявності
Кронштейн настінний 19" 3U, глиб. 280…380мм, сірий
Немає в наявності
Пігтейл LC / APC 1.5 m, SM, Easy strip
PGA-1.5LC(SM)(SO)Е
Пігтейл LC / APC 1.5 m, SM, Easy strip
0.00 грн.
Немає в наявності
Лоток перфорований 300x60x0.75 мм, Mepsan
Немає в наявності
Коробка зовнішня на 2 модулі Mini-Com, Panduit
Немає в наявності
Модуль FutureLink 2ХSC MM (OM2), Corning
LAXLSM-00201-C001
Модуль FutureLink 2ХSC MM (OM2), Corning
213.57 грн.