Контактна інформація (097) 576-22-88

Berker S1 Клавіша одинарна, біла S.1

Артикул: 1620 XX XX
Виробники Berker
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Виконання                                                   Арт. №

колір: білий, глянсовий                          -1620 89 82
колір: полярна білизна, глянсовий    -1620 89 89
колір: полярна білизна, матовий        -1620 19 09
колір: антрацитний, матовий                -1620 16 06
колір: алюмінієвий, матовий лак         -1620 14 04

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Berker S1 Рамки червоний, глянцеві S.1
Немає в наявності
Шафа 19",9U, 620х600х477 мм (Ш*Г*В)
Немає в наявності
Блок 19 "на 9 розеток, з індикатором, шнур 3 м, 16А, 1U
Немає в наявності
ВО кабель U-VQ(ZN)BH 24G50/125/900 CC (щіл. буф.) OM4 FREEDM®, LSZH/FRNC, Cca
Немає в наявності
Адаптер SC SM Duplex
JASCSD
Адаптер SC SM Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Гібридний адаптер FC/ST, SM, Simplex.
Немає в наявності
Berker S1 USB / 3,5 мм Audio, розетка
Немає в наявності
Berker S1 Рамки антрацитний, матовий S.1
Немає в наявності
Патч-корд FTP, 1 м, кат. 6А, армований, сріблястий
Немає в наявності
Коробка зовнішня на 2 модулі Mini-Com, Panduit
Немає в наявності
Адаптер LC/LC, SM, Duplex
ADLCSD(FW)
Адаптер LC/LC, SM, Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності