Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Зачисник оптичного волокна (Miller tool), LW

Артикул: LW-T223H
Виробники LW
0.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Повідомити про наявність
Характеристики
Призначення
Для оптичного кабелю
Опис

Стриппер для оптоволокна призначений для видалення буферного лакового покриття діаметром 250 мікрон з оптичного волокна діаметром 125 мікрон. Для точного видалення буферного покриття всі ріжучі поверхні інструменту виконані з високою точністю, що забезпечують акуратне зняття покриття.

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Муфта прохідного типу, для 96 волокон, Orient
Немає в наявності
Патч-корд U/UTP, 1 м, кат. 6А, 30AWG Slim, LW
Немає в наявності
Пігтейл SC/UPC 1.5 м, SM, Easy strip, волокно Corning SMF28e (Пак. 12 шт.)
Немає в наявності
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM4) 25м Duplex
Немає в наявності
ВО кабель універсальний, A-BQ(BN)H 12G50CC OM2, Corning
Немає в наявності
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 1м Duplex
UPC-1FCLC(MM)D(SO)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 1м Duplex
212.01 грн.
Основа для забивання модулів, Panduit NetKey
Немає в наявності
Блок 4-х вентиляторний 1U для шафи , з термостатом
Немає в наявності