Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Організатори кабелю

Площадка організатора чорна

Організатори для проводів: організація порядку в серверній шафі

Вертикальні та горизонтальні кабельні організатори – це універсальні помічники, за допомогою яких можна грамотно та акуратно впорядкувати підключене обладнання. У приміщенні з недостатнім рівнем організації панує справжній хаос: у відкритому доступі перебуває незліченна кількість проводів, вони переплетені у вузли тощо. Крім того, рівень безпеки дуже низький, тому відкривати серверну шафу не хочеться навіть у разі потреби.

Позбутися всіх цих проблем можна за допомогою кабельного організатора з металевими кільцями. Він встановлюється в стандартну 19-дюймову стійку, а провівши через нього всі дроти, ви отримаєте бажаний порядок у телекомунікаційній шафі.

Слід зауважити, що організатори кабелів потрібно використовувати не лише з естетичних міркувань та підвищення безпеки. Іншою важливою причиною є звільнення простору, яке є критично важливим для поліпшення вільної циркуляції повітряних потоків. За рахунок цього знижується ризик перегрівання обладнання.

Кабельні органайзери також дозволяють збільшити радіус вигину проводів перед роз'ємами. Завдяки цьому як мінімум зменшується напруга точки комутації, оскільки знижується вага шнура. Все це робить систему надійною, стабільною і, що особливо важливо, безпечнішою.

Види та особливості кабельних організаторів

Якщо ви вирішили купити кабельний організатор 19”, підбирати модель потрібно з огляду на кілька ключових параметрів. Наприклад, з конструктивної точки зору всі організатори кабелів поділяються на:

  • Відкриті, для яких характерне використання кілець, гребінки або скоб.
  • Закриті, як правило, теж мають кільця та гребінки, але зверху їх прикриває спеціальна кришка.

Органайзер кабельний може належати до одного з двох типів:

  • Вертикальні — це короби, збоку яких знаходяться кільця або відсіки для проведення кабелів. Такі моделі часто застосовуються в ситуаціях, коли потрібно забезпечити спуск або підйом проводів у межах всієї висоти серверної шафи.
  • Горизонтальні — такі організатори для проводів набули найбільшого поширення через доступну ціну, просту експлуатацію та різноманітність моделей. Як правило, горизонтальні організатори кабелю оснащені U-подібними кільцями, які можуть бути як з обох, так і з одного боку.

Слід зазначити, що у більшості випадків перевагу віддають виробам у вигляді планки (відкритий тип), а не закритого короба. Це пов'язано з тим, що в цьому випадку вони займатимуть менше місця, дозволяючи правильно упорядкувати дроти у телекомунікаційній шафі.

Переваги використання кабельних організаторів

Незалежно від того, який саме організатор кабелю ви використовуєте, ви зможете розраховувати на безліч переваг:

  • Серверна шафа набуває гарного естетичного вигляду.
  • Виключається випадкове зачіплення проводів під час прибирання приміщення, відвідування кімнати персоналом або безпосередньої взаємодії з телекомунікаційною шафою.
  • Високий рівень безпеки, тому що всередині серверної шафи все впорядковано та знаходиться на своїх місцях. Більше того, обладнання займатиме мінімум робочого простору за рахунок відсутності проводів, що стирчать на всі боки.

Додатковою перевагою є той факт, що, використовуючи горизонтальні або вертикальні кабельні органайзери, ви зможете провести інвентаризацію. Зокрема, можна скласти технічну документацію, створити схему із підключеним обладнанням та розташуванням вузлів з'єднання.

Менеджмент кабелів за допомогою органайзерів дозволить вам домогтися порядку в серверній, а придбати все для цього необхідне ви зможете у виробника та імпортера компанії CMS. Бронюйте у нас продукцію з доставкою в Київ або будь-яке інше місто України. Звертайтеся до наших менеджерів, якщо у вас є додаткові питання.