Контактна інформація (044) 576-22-88

FiberWell

http://www.fiberwell.com/

Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 1м Duplex
UPC-1FCLC(MM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 1м Duplex
193.05 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
UPC-2FCLC(MM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
214.11 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex
UPC-3FCLC(MM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex
235.17 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 10м Duplex
UPC-10SCSC(MM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 10м Duplex
359.10 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 15м Duplex
UPC-15SCSC(MM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 15м Duplex
464.40 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 20м Duplex
UPC-20SCSC(MM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 20м Duplex
569.70 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 15м Duplex
UPC-15STLC(MM)D(FW)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 15м Duplex
487.89 грн.
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 1м Duplex
UPC-1STSC(МM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 1м Duplex
193.05 грн.
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 2м Duplex
UPC-2STSC(МM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 2м Duplex
214.11 грн.
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 3м Duplex
UPC-3STSC(МM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 3м Duplex
235.17 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM3), 5 м, Duplex
UPC-5STST(MM)D(FW)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM3), 5 м, Duplex
300.78 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 5м Duplex
UPC-5STLC(MM)D(FW)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 5м Duplex
277.29 грн.