Контактная информация (044) 576-22-88

Sofetek

http://www.sofetek.com

Адаптер FC/FC, APC, SM, Simplex
FC/FC(APC)(SM)(SO)
Адаптер FC/FC, APC, SM, Simplex
53.73 грн.
Адаптер SC/SC, APC, SM, Simplex
SC/SC(APC)(SM)(SO)
Адаптер SC/SC, APC, SM, Simplex
41.04 грн.
Аттенюатор singlemode FC-FC
S-FCS20(SO)
Аттенюатор singlemode FC-FC
216.00 грн.
Аттенюатор singlemode SC-SC
S-SCS20(SO)
Аттенюатор singlemode SC-SC
216.00 грн.
Гибридный адаптер FC/SC, SM, Simplex.
Патчкорд FC/APC-LC/APC SM 1м Duplex
APC-1FCLC(SM)D(SO)
Патчкорд FC/APC-LC/APC SM 1м Duplex
156.60 грн.
Патчкорд FC/APC-LC/APC SM 2м Duplex
APC-2FCLC(SM)D(SO)
Патчкорд FC/APC-LC/APC SM 2м Duplex
166.59 грн.
Патчкорд FC/APC-LC/APC SM 3м Duplex
APC-3FCLC(SM)D(SO)
Патчкорд FC/APC-LC/APC SM 3м Duplex
176.31 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 6м Duplex
UPC-6FCLC(SM)D(SO)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 6м Duplex
202.50 грн.
Патчкорд LC/APC-LC/APC SM 1м Duplex
APC-1LCLC(SM)D(SO)
Патчкорд LC/APC-LC/APC SM 1м Duplex
156.60 грн.
Патчкорд LC/APC-LC/APC SM 3м Duplex
APC-3LCLC(SM)D(SO)
Патчкорд LC/APC-LC/APC SM 3м Duplex
176.31 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 6м Duplex
UPC-6SCSC(SM)D(SO)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 6м Duplex
191.70 грн.
Пигтейл FC/APC 1.5 m, SM, Easy strip
PGA-1.5FC(SM)(SO)Е
Пигтейл FC/APC 1.5 m, SM, Easy strip
44.55 грн.
Пигтейл SC/APC 1.5 m, SM, Easy strip
PGA-1.5SC(SM)(SO)Е
Пигтейл SC/APC 1.5 m, SM, Easy strip
42.66 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 1м Duplex
UPC-1FCLC(MM)D(SO)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 1м Duplex
154.71 грн.