Контактна інформація (044) 576-22-88

Панель Pretium EDGE®, 1U, фіксована на 8 модулів, Corning

Артикул: EDGE-01U-EMOD
Виробники Corning
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Панель EDGE™ призначена для установки в 19" формат серверних стійок та шаф. Висота панелі 1U. Конструкція панелі призначена для розміщення оптичних модулів EDGE. Панель має 8 стаціонарних слотів, кожен з яких призначений для установки модуля EDGE в горизонтальному положенні. Корпус панелі виконаний з сталі. Колір чорний. Ємність панелі максимальна 96 оптичних з’єднань. Це рішення більш економічне ніж панелі закритого типу з висувними слотами.

Габаритні розміри

  • Висота 44,5 мм
  • Ширина 432 мм
  • Глибина 107 мм
  • матеріал Сталь
  • Колір чорний
  • Вага 1.14 кг

Поставляється в картонній упаковці.

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Організатор кабелю Pretium EDGE ®, EMOD, 1U
Немає в наявності
ВО Модуль EDGE Solutions, 12 F, 6 LC Duplex adapter, OM4, Corning
Немає в наявності
Сплайс-касета Pretium EDGE, 6LC duplex, (OS2 APC), 12 пігтейлів LC, Corning
Немає в наявності
Організатор Pretium 2U, Corning
Немає в наявності
Модуль EDGE, 12 F, LC Duplex to MTP®  (OM4)
ECM-UM12-05-75Q-ULL
Модуль EDGE, 12 F, LC Duplex to MTP® (OM4)
0.00 грн.
Немає в наявності
ВО Транк EDGE20TRK24 FRNC 12 м OS2 MTPm-MTPm, Corning
Немає в наявності
ВО Патч-корд MTP(F)-MTP(F), 12 F, OM3, 7,0 м, Corning
Немає в наявності
 Панель Pretium EDGE®, 4U, Corning
Немає в наявності
 Панель Pretium EDGE®, 1U, Corning
Немає в наявності
ВО Транк EDGE20TRK12 FRNC 45 м OM4 MTPF-MTPF, Corning
Немає в наявності
ВО Транк PnP20TRK144 FRNC 11 м OM4 MTPm-MTPm, Corning
Немає в наявності
Модуль EDGE, 12 F, LC Duplex to MTP®  (OS2)
ECM-UM12-04-90G-ULL
Модуль EDGE, 12 F, LC Duplex to MTP® (OS2)
0.00 грн.
Немає в наявності
ВО Транк PnP20TRK96 FRNC 6 м OM4 MTPm-MTPm, Corning
Немає в наявності