Контактна інформація (097) 576-22-88 0

ВО патч-корд, LC/UPC-SC/UPC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 1м, Corning

Артикул: 047202R5Z20001M.
Виробники Corning
2000.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Одномод SM (OS2) E9/125
Конструкція
Duplex
Тип
SC-LC
Довжина
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 3м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex чорний
UPC-5SCLC(SM)D(ON)BK
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex чорний
371.20 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex, Slim (2мм)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 5м Simplex Slim
UPC-5SCLC(SM)S(ON)S
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 5м Simplex Slim
168.80 грн.
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 5м Duplex
UPC-5FCFC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 5м Duplex
361.20 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 1.5 м Duplex
UPC-1.5LCLC(SM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 1.5 м Duplex
253.60 грн.
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 2м Duplex
UPC-2FCFC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 2м Duplex
310.40 грн.
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 5м Duplex чорний
UPC-5SCFC(SM)D(ON)BK
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 5м Duplex чорний
414.40 грн.
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC SM 3м Duplex Slim
UPC-3STSC(SM)D(ON)S
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC SM 3м Duplex Slim
329.20 грн.
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 20м Duplex
UPC-20FCFC(SM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 20м Duplex
777.60 грн.