Контактна інформація (044) 576-22-88

Адаптер MPO, KeyUp-KeyDown SC-footprint, з вухами

Артикул: LW-MPO-02B
Виробники LW
162.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд 8 волокон MPOF/UPC(Key Up)-MPOF/UPC(Key Up) MM (G50-OM3) 30м
Харнес 8 волокон MPO(M)/UPC-LCD/UPC MM (G50-OM3) 1м
Немає в наявності
Харнес 8 волокон MPO(M)-LC duplex (G50-OM3) 1м
Патчкорд 8 волокон MPO(F)-MPO(F) MM (G50-OM3) 30м