Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Адаптер FC/FC, APC, SM, Simplex

Артикул: FC/FC(APC)(SM)(SO)
Виробники Sofetek
79.60 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип
FC-FC
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Адаптер SC / SC, APC, SM, Simplex
APC-SC/SC(SM)S(DE)
Адаптер SC / SC, APC, SM, Simplex
37.00 грн.
Адаптер SC/SC  Simplex
LW-SC-01
Адаптер SC/SC Simplex
16.00 грн.
Адаптер LCQuad, SM, LW
LW-LC-13
Адаптер LCQuad, SM, LW
96.00 грн.
Адаптер SC/SC SM Simplex  KeySone, LW, білий
Адаптер LC/LC, OM3 Duplex, aqua LW
Адаптер SC/SC  Simplex
SC/SC(SM)S(DE)
Адаптер SC/SC Simplex
18.50 грн.
Адаптер ST/ST, SM, Simplex, KeyStone, LW, білий
Адаптер SC/SC MM Duplex, LW
LW-SC-08
Адаптер SC/SC MM Duplex, LW
40.00 грн.
Адаптер ST/ST, SM, Simplex, LW
LW-ST-01
Адаптер ST/ST, SM, Simplex, LW
40.00 грн.
Адаптер SC SM Duplex
ADSCSD(FW)
Адаптер SC SM Duplex
40.00 грн.
Адаптер LC/LC, SM, Duplex, LW
LW-LC-03
Адаптер LC/LC, SM, Duplex, LW
36.00 грн.
Адаптер MPO, KeyUp-KeyUp SC-footprint, з вухами
Адаптер FC SM з D-обр. фланцем