Контактна інформація (097) 576-22-88

Оптичний патч-корд ST/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 5м чорний Duplex

Артикул: UPC-5STSC(MM)D(ON)BK
Виробники CMS
499.13 грн./шт
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Конструкція
Duplex
Тип
SC-ST
Довжина
Опис

Чорний патч-корд оптичний ST-SC Duplex 5 метрів використовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів і абонентських розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: медіаконвертори, комутатори і свічі що підключають через SFP модуль. Для виготовлення патч-корду використовують мультимодове (Multi Mode) волокно OM3 (G50/125) виробництва американської компанії Corning, котре загортають в малодимну та безгалогенову оболонку (LSZH) діаметром 3 міліметри. Завдяки чорній LSZH оболонці патчкорд 5 метрів SC-ST MM Duplex відповідає пожежним нормам та може застосовуватись при побудові ВОЛЗ у приміщеннях серверних та ЦОД. При виготовленні оптичного конектора застосовується UPC полірування.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні патч-корди в найкоротший термін. Також можливе індивідуальне виробництво з конфігурацією по довжині, типу волокна, кольору оболонки та типу конекторів. Доступна можливість отримання паспорта з результатами тестування по кожному ВО патч-корду.


Артикул: UPC-5STSC(MM)D(ON)BK
Волокно: ОМ3 (мультимод)
Конектор: SC-ST
Полірування: UPC
Тип конструкції: Дуплекс
Довжина, м.: 5
Оболонка: LSZH
Діаметр кабелю, мм: 3
Колір: чорний
Бренд: CMS
Виробництво: Україна


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 2м Duplex Slim 2.0 мм
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) Uniboot 1м Duplex, 2мм
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 10м Duplex
UPC-10STSC(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 10м Duplex
640.47 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 1м Duplex
UPC-1FCLC(MM)D(SO)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 1м Duplex
212.01 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 50м Duplex
UPC-50SCLC(MM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 50м Duplex
677.49 грн.
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 15м Duplex Slim 2.0 мм
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 2м Duplex
UPC-2LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 2м Duplex
314.87 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 20м Duplex Slim 2.0 мм
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
UPC-2FCLC(MM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
342.99 грн.
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex
UPC-3SCLC(MM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex
352.24 грн.