Контактна інформація (044) 576-22-88

ВО патч-корд, LC/UPC-SC/UPC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м

Артикул: 055702T5Z20003M
Виробники Corning
1444.50 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
G50/125 MM (OM3)
Тип
SC-LC
Довжина
Опис

  • Накінечник керамічний
  • Полірування UPC
  • Корпус з композитного матеріалу
Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OS2), Duplex, LSZH, 3м
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 1м
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м
ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, OM4, Duplex, LSZH, 3.0 м, Corning
Немає в наявності