Контактна інформація (097) 576-22-88

Оптичний патч-корд ST/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 2м чорний Duplex

Артикул: UPC-2STLC(MM)D(ON)BK
Виробники CMS
376.66 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Конструкція
Duplex
Тип
LC-ST
Довжина
Опис

Чорний патч-корд оптичний ST-LC Duplex 2 метри використовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів і абонентських розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: медіаконвертори, комутатори і свічі що підключають через SFP модуль. Для виготовлення патч-корду використовують мультимодове (Multi Mode) волокно OM3 (G50/125) виробництва американської компанії Corning, котре загортають в малодимну та безгалогенову оболонку (LSZH) діаметром 3 міліметри. Завдяки чорній LSZH оболонці патчкорд 2 метри LC-ST MM Duplex відповідає пожежним нормам та може застосовуватись при побудові ВОЛЗ у приміщеннях серверних та ЦОД. При виготовленні оптичного конектора застосовується UPC полірування.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні патч-корди в найкоротший термін. Також можливе індивідуальне виробництво з конфігурацією по довжині, типу волокна, кольору оболонки та типу конекторів. Доступна можливість отримання паспорта з результатами тестування по кожному ВО патч-корду.


Артикул: UPC-2STLC(MM)D(ON)BK
Волокно: ОМ3 (мультимод)
Конектор: LC-ST
Полірування: UPC
Тип конструкції: Дуплекс
Довжина, м.: 2
Оболонка: LSZH
Діаметр кабелю, мм: 3
Колір: чорний
Бренд: CMS
Виробництво: Україна


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3), 0.5м, чорний Duplex
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд MTRJ/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 1.5м чорний Duplex
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м чорний Duplex
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 10м Duplex
UPC-10LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 10м Duplex
612.35 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 10м чорний Duplex
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 15м чорний Duplex
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 20м Duplex
UPC-20SCSC(MM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 20м Duplex
938.32 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 20м Duplex чорний
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м