Контактна інформація (097) 576-22-88

Оптичний патч-корд MTRJ/UPC-FC/UPC MM (G50-OM3) 2м чорний Duplex

Артикул: PC-2FCMTRJ(MM)D(ON)BK
Виробники CMS
592.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Конструкція
Duplex
Тип
MTRJ-FC
Довжина
Опис

Чорний патч-корд оптичний MTRJ-FC Duplex 2 метри використовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів і абонентських розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: медіаконвертори, комутатори і свічі що підключають через SFP модуль. Для виготовлення патч-корду використовують мультимодове (Multi Mode) волокно OM3 (G50/125) виробництва американської компанії Corning, котре загортають в малодимну та безгалогенову оболонку (LSZH) діаметром 2 міліметри. Завдяки чорній LSZH оболонці патчкорд 2 метри FC-MTRJ MM Duplex відповідає пожежним нормам та може застосовуватись при побудові ВОЛЗ у приміщеннях серверних та ЦОД. При виготовленні оптичного конектора застосовується UPC полірування.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні патч-корди в найкоротший термін. Також можливе індивідуальне виробництво з конфігурацією по довжині, типу волокна, кольору оболонки та типу конекторів. Доступна можливість отримання паспорта з результатами тестування по кожному ВО патч-корду.


Артикул: PC-2FCMTRJ(MM)D(ON)BK
Волокно: ОМ3 (мультимод)
Конектор: MTRJ-FC
Полірування: UPC
Тип конструкції: Дуплекс
Довжина, м.: 2
Оболонка: LSZH
Діаметр кабелю, мм: 2
Колір: чорний
Бренд: CMS
Виробництво: Україна

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 30м Duplex
UPC-30SCSC(MM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 30м Duplex
1356.05 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 1м Duplex
UPC-1FCLC(MM)D(SO)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 1м Duplex
212.01 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
UPC-2SCLC(MM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
315.24 грн.
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC MM (OM3) 1м Duplex
UPC-1FCFC(MM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC MM (OM3) 1м Duplex
313.02 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM3) 5м Duplex
UPC-5STST(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM3) 5м Duplex
482.48 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 5м чорний Duplex
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 7м Duplex
UPC-7SCLC(MM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 7м Duplex
500.98 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 2м чорний Duplex
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 30м чорний Duplex
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 5м чорний Duplex
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 50м Duplex
UPC-50SCLC(MM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 50м Duplex
677.49 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 10м Duplex
UPC-10STLC(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 10м Duplex
640.47 грн.