Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Оптичний патч-корд ST/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 1м чорний Duplex

Артикул: UPC-1STSC(MM)D(ON)BK
Виробники CMS
385.40 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Конструкція
Duplex
Тип
SC-ST
Довжина
Опис

Чорний патч-корд оптичний ST-SC Duplex 1 метр використовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів і абонентських розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: медіаконвертори, комутатори і свічі що підключають через SFP модуль. Для виготовлення патч-корду використовують мультимодове (Multi Mode) волокно OM3 (G50/125) виробництва американської компанії Corning, котре загортають в малодимну та безгалогенову оболонку (LSZH) діаметром 3 міліметри. Завдяки чорній LSZH оболонці патчкорд 1 метр SC-ST MM Duplex відповідає пожежним нормам та може застосовуватись при побудові ВОЛЗ у приміщеннях серверних та ЦОД. При виготовленні оптичного конектора застосовується UPC полірування.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні патч-корди в найкоротший термін. Також можливе індивідуальне виробництво з конфігурацією по довжині, типу волокна, кольору оболонки та типу конекторів. Доступна можливість отримання паспорта з результатами тестування по кожному ВО патч-корду.


Артикул: UPC-1STSC(MM)D(ON)BK
Волокно: ОМ3 (мультимод)
Конектор: SC-ST
Полірування: UPC
Тип конструкції: Дуплекс
Довжина, м.: 1
Оболонка: LSZH
Діаметр кабелю, мм: 3
Колір: чорний
Бренд: CMS
Виробництво: Україна


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 7м Duplex Slim 2.0 мм
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 15м Duplex Slim
UPC-15SCLC(MM)D(ON)S
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 15м Duplex Slim
984.00 грн.
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 12м чорний Duplex
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex Slim 2.0 мм
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 1м Duplex чорний
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 2м Duplex Slim
UPC-2STSC(MM)D(ON)S
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 2м Duplex Slim
393.60 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 1м Duplex Slim (2мм)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 5м Duplex Slim 2.0 мм
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 20м Duplex Slim
UPC-20STLC(MM)D(ON)S
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 20м Duplex Slim
1254.19 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
UPC-2STLC(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
393.19 грн.
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 2м Duplex
UPC-2STSC(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 2м Duplex
393.60 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 10м чорний Duplex