Контактна інформація (044) 576-22-88

ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м

Артикул: F050502T5Z20001M
Виробники Corning
418.50 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Конструкція
Duplex
Тип
LC-LC
Довжина
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3), 3.0 м,чорний Duplex
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 2м Duplex
UPC-2STSC(МM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 2м Duplex
214.11 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex
UPC-3STLC(МM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex
235.17 грн.
ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, OM4, Duplex, LSZH, 2.5 м, Corning
Немає в наявності
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) Uniboot 3м Duplex, 2мм
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 15м Duplex
UPC-15LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 15м Duplex
464.40 грн.
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 0.25м чорний Simplex
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 1м Duplex чорний
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC MM (OM3) 1м Simplex
UPC-1SCFC(MM)S(FW)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC MM (OM3) 1м Simplex
96.39 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
UPC-2FCLC(MM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
214.11 грн.