Контактна інформація (097) 576-22-88 0

ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м

Артикул: E797902TNZ20003M_
Виробники Corning
2644.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Конструкція
Duplex
Тип
LC-LC
Довжина
Опис

Pretium EDGE ® Solutions патч-корди не вимагають зміни полярності, відповідають високій щільності розміщення, відповідають вимогам MDA і EDA і забезпечують 50-відсоткове скорочення в об’єму кабелів в порівнянні з традиційними дуплексними патч-кордами. Дуже  гнучкий,  2-волокна об’єднаних в одному кабелі спрощують організацію патч-кордів, покращують циркуляцію повітря.

 

Файли:


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) Uniboot 1м Duplex, 2мм
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 2м чорний Duplex
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 10м Duplex Slim
UPC-10STLC(MM)D(ON)S
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 10м Duplex Slim
756.80 грн.
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 5м Duplex Slim
UPC-5STSC(MM)D(ON)S
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 5м Duplex Slim
524.00 грн.
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 20м Duplex
UPC-20FCLC(MM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 20м Duplex
1223.60 грн.
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OS2), Duplex, LSZH, 2м
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 20м Duplex Slim 2.0 мм
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 4м чорний Duplex
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 1м Duplex Slim
UPC-1STSC(MM)D(ON)S
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 1м Duplex Slim
337.20 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 10м чорний Duplex
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м