Контактна інформація (097) 576-22-88

ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м

Артикул: E797902TNZ20003M_
Виробники Corning
2445.70 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Конструкція
Duplex
Тип
LC-LC
Довжина
Опис

Pretium EDGE ® Solutions патч-корди не вимагають зміни полярності, відповідають високій щільності розміщення, відповідають вимогам MDA і EDA і забезпечують 50-відсоткове скорочення в об’єму кабелів в порівнянні з традиційними дуплексними патч-кордами. Дуже  гнучкий,  2-волокна об’єднаних в одному кабелі спрощують організацію патч-кордів, покращують циркуляцію повітря.

 

Файли:


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 15м Duplex
UPC-15LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 15м Duplex
798.46 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 10м чорний Duplex
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (G50-OM3) 10м чорний Duplex
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 20м Duplex
UPC-20LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 20м Duplex
984.20 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 50м Duplex
UPC-50SCLC(MM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 50м Duplex
677.49 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM3) 5м Duplex Slim
UPC-5STST(MM)D(ON)S
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM3) 5м Duplex Slim
482.48 грн.
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м
ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1.5м
Немає в наявності
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 10м Duplex чорний
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex 2.0 мм Slim
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 0.5м Duplex чорний
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м