Контактна інформація (097) 576-22-88

Патчкорд оптичний LC/UPC-LC/UPC SM 1м Simplex, Slim (2мм)

Артикул: UPC-1LCLC(SM)S(ON)S
Виробники CMS
108.78 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Конструкція
Simplex
Тип
LC-LC
Довжина
Опис

Оптичний патч-корд LC-LC Simplex 1 метр виготовлений з використанням круглого кабелю з малодимною та безгалогеновою оболонкою (LSZH) діаметром 2 міліметри та одномодовим (Single Mode) волокном виробництва американської компанії Corning. Патч-корд застосовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів, розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: комутатори, свічі, медіаконвертори. Завдяки LSZH оболонці патчкорд 1 метр LC-LC SM Simplex відповідає пожежним нормам та може застосовуватись при побудові ВОЛЗ у приміщеннях серверних та ЦОД. При виготовленні застосовується UPC полірування оптичного конектора.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні патч-корди в найкоротший термін. Також можливе індивідуальне виробництво з конфігурацією по довжині, типу волокна, кольору оболонки та типу конекторів. Доступна можливість отримання паспорта з результатами тестування по кожному ВО патч-корду.


Артикул: UPC-1LCLC(SM)S(ON)S
Волокно: SM (одномод)
Конектор: LC/LC
Полірування: UPC
Тип конструкції: Сімплекс
Довжина, м.: 1
Оболонка: LSZH
Діаметр кабелю, мм: 2
Колір: жовтий
Бренд: CMS
Виробництво: Україна


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 30м Duplex
UPC-30FCLC(SM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 30м Duplex
615.78 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex чорний
UPC-2LCLC(SM)D(ON)BK
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex чорний
256.41 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex
UPC-2SCLC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex
233.84 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 10м Duplex
UPC-10SCLC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 10м Duplex
364.08 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex, Slim (2мм)
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC SM 10м Duplex
UPC-10STSC(SM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC SM 10м Duplex
400.71 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 15м Simplex
UPC-15FCLC(SM)S(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 15м Simplex
168.30 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 3м Duplex, Slim (2мм)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 5м Simplex
UPC-5LCLC(SM)S(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 5м Simplex
141.34 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 15м Duplex
UPC-15LCLC(SM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 15м Duplex
445.48 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 2м Duplex
UPC-2SCSC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 2м Duplex
233.84 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 10м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 20м Duplex
UPC-20LCLC(SM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 20м Duplex
526.88 грн.