Контактна інформація (097) 576-22-88

Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 1м Simplex, Slim (2мм)

Артикул: UPC-1LCLC(SM)S(ON)S
Виробники CMS
92.48 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Конструкція
Simplex
Тип
LC-LC
Довжина
Опис


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OS2), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 10 м Simplex
UPC-10SCSC(SM)S(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 10 м Simplex
157.08 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 100м Duplex
UPC-100FCLC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 100м Duplex
1640.84 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 3.0 м, Duplex
UPC-3STST(SM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 3.0 м, Duplex
278.12 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex чорний
UPC-5SCLC(SM)D(ON)BK
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex чорний
273.02 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 2м Simplex
UPC-2SCLC(SM)S(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 2м Simplex
99.62 грн.
Патчкорд FC/UPC-ST/UPC SM 1м Duplex
UPC-1FCST(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-ST/UPC SM 1м Duplex
249.56 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex
UPC-2LCLC(SM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex
199.24 грн.
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 10м Duplex
UPC-10FCFC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 10м Duplex
219.95 грн.
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 3м Duplex
UPC-3FCFC(SM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 3м Duplex
278.46 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 5 м, Duplex
UPC-5STST(SM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 5 м, Duplex
200.20 грн.
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 3м Simplex
UPC-3FCFC(SM)S(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 3м Simplex
139.40 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 5м Simplex
UPC-5LCLC(SM)S(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 5м Simplex
121.04 грн.
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 3м Duplex
UPC-3FCFC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 3м Duplex
278.46 грн.