Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Атенюатор singlemode SC-SC 20dB

Артикул: S-SCS20(SO)
Виробники Sofetek
328.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Опис

  • S-SCS5(SO) - 5dB
  • S-SCS10(SO) - 10dB
  • S-SCS15(SO) - 15dB
Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Атенюатор singlemode SC-SC 15dB
S-SCS15(SO)
Атенюатор singlemode SC-SC 15dB
328.00 грн.
Атенюатор singlemode FC-FC 20dB
S-FCS20(SO)
Атенюатор singlemode FC-FC 20dB
328.00 грн.
Атенюатор singlemode FC-FC 10dB
S-FCS10(SO)
Атенюатор singlemode FC-FC 10dB
328.00 грн.
Атенюатор singlemode FC-FC 15dB
S-FCS15(SO)
Атенюатор singlemode FC-FC 15dB
328.00 грн.