Контактна інформація (097) 576-22-88

Пігтейли оптичні

ВО пігтейл FC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 1 м, Corning
ВО пігтейл LC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH,2 м, Corning
Пігтейл FC/UPC 1.5 м, MM (OM3), Easy Strip, Corning fiber
Пігтейл LC/UPC 1.5 м, MM (OM3), Easy Strip, Corning fiber
Пігтейл LC/UPC 1.5 м, MM (OM4), Easy Strip
PG-1.5LC(MM)(OM4)(ON)Е
Пігтейл LC/UPC 1.5 м, MM (OM4), Easy Strip
115.44 грн.
Пігтейл SC/UPC 1.5 м, MM (OM3), Easy Strip
PG-1.5SC(MM)(ON)Е
Пігтейл SC/UPC 1.5 м, MM (OM3), Easy Strip
96.20 грн.
Пігтейл SC/UPC 1.5 м, MM (OM4), Easy Strip
PG-1.5SC(MM)(OM4)(ON)Е
Пігтейл SC/UPC 1.5 м, MM (OM4), Easy Strip
115.44 грн.
Пігтейл ST/UPC 1.5 м, MM (OM3), Easy Strip, Corning fiber

Для чого потрібні волоконно-оптичні пігтейли

Під час встановлення та налаштування телекомунікаційного обладнання потрібні різні компоненти та інструменти. Їхній перелік залежить від типу кабелю, який застосовується для з'єднання різних пристроїв між собою. Однією з найпоширеніших різновидів дротів є оптичний пігтейл. Це монтажний кабель, який широко застосовується у більшості сучасних оптичних мереж.

Зовні пігтейли волоконно-оптичні виглядають як відрізки звичайного дроту, на одному кінці якого знаходиться спеціальний оптичний конектор. За допомогою таких виробів можна виконати швидке закінчення іншого кабелю. Наприклад, якщо у вас є обірваний дріт, його приварюють до вільного кінця пігтейлу, а частину з конектором використовують для комутації з кінцевим обладнанням.

Це лише один із варіантів того, як можуть застосовуватися оптичні пігтейли. Ці вироби також знадобляться в багатьох інших ситуаціях, коли потрібно терміново виправити неполадку або полагодити обірваний дріт.

Як відрізняються оптичні пігтейли за типом конектора

Головним елементом шнура пігтейлу є конектор. Однак у кожного виробу вони різні і можуть відрізнятися за механізмом фіксації, розміром, виконанням, а також варіантом підключення.

Пігтейли оптичні представлені чотирма варіантами, у кожного з яких свій конектор:

  • Пігтейл SC — прямокутний конектор із пластику. Оснащений механізмом фіксації, який автоматично перемикається під час виймання кабелю з гнізда. Такий провід надійно фіксується у посадковому місці. Вироби типу SC використовуються переважно при багатопортових з'єднаннях.
  • Пігтейл LC - мають засувку для фіксації і фактично є компактними варіантами SC-моделей. Під час вилучення дроту потрібно притиснути клямку, щоб переключити фіксуючий механізм. Є чудовим варіантом для високощільного з'єднання з патч-панелями.
  • Пігтейл FC - оснащені металевими конекторами округлої форми. Фіксація здійснюється за допомогою накидної різьбової гайки, тому пігтейл надійно тримається у посадковому місці. Такі вироби найкраще підходять для використання там, де обладнання можуть впливати різні коливання і механічні удари.
  • Пігтейл ST - мають круглий сталевий конектор з байонетним з'єднанням. При повороті ключ входить до пазу, завдяки чому виріб надійно закріплюється в розетці. Такі варіанти характеризуються тривалим терміном служби, однак відрізняються підвищеною чутливістю до різних вібрацій.

Які типи шліфування пігтейлів використовують

Щоб досягти мінімальних втрат та відображень на роз'ємі, фахівці піддають конектори оптичних пігтейлів шліфування. Найбільш поширеними способами полірування наконечників є APC (Angled Physical Contact) та UPC (Ultra Physical Contact).

Кожен з них має свої особливості:

  • Пігтейл APC - наконечники обробляються методом кутового полірування. Тобто шліфування здійснюється під кутом 8-12 °. У таких пігтейлах оптичного типу втрати сигналу зведені до мінімуму. Їх можна застосовувати там, де пред'являються серйозні вимоги щодо стабільності та якості передачі даних.
  • Пігтейл UPC — найпоширеніший у системах передачі даних варіант. Наконечники піддаються машинній обробці високої точності, тому практично плоскі. Як потужність сигналу, так і вартість таких пігтейлів нижче, ніж у моделей APC.

Якщо вам був потрібний оптичний шнур, пігтейл може бути одно- або багатомодовим. Щоб правильно підібрати кабель, потрібно знати особливості кожного типу:

  • Пігтейли одногомодового типу передають сигнал без дисперсій, тому часто використовується при створенні структурованих кабельних систем.
  • Пігтейли багатомодові застосовуються переважно в центрах обробки даних та локальних мережах. Вони виконують свої завдання, але між модами можуть виникати дисперсії, що негативно впливають на якість сигналу.

Переваги покупки в компанії CMS

Вирішивши купити пігтейли оптичні, вам слід правильно їх підібрати через наш каталог. Ми додали зручні фільтри пошуку, тому ви зможете легко обрати та згодом замовити потрібну продукцію з доставкою до Києва та інших міст України.

Якщо ви не можете знайти потрібні пігтейли оптичного типу, під час персональної консультації наші менеджери допоможуть вам підібрати та купити їх. Використовуйте контактні телефони нашої компанії для зв'язку зі співробітниками CMS.