Контактна інформація (044) 576-22-88

Пігтейли

Пігтейл LC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip, Corning fiber
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip
PG-1.5SC(MM)(ON)Е
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip
71.50 грн.
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip
PG-1.5SC(MM)(OM4)(ON)Е
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip
85.80 грн.
Пігтейл ST/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip, Corning fiber
ВО пігтейл FC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 1 м, Corning
ВО пігтейл SC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 2 м, Corning
ВО пігтейл ST/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 1 м, Corning