Контактна інформація (044) 576-22-88

Пігтейл SC/UPC 1.5 m, SM, Easy strip, волокно Corning SMF28e (Пак. 12 шт.)

Артикул: PG-1.5SC(SM)(ON)ЕCP
Виробники CMS
27.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Одномод SM (OS2) E9/125
Тип полірування
UPC (Ultra Physical Contact)
Тип
SC
Опис

 

 

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
ВО пігтейл LC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH,2 м, Corning
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip
PG-1.5SC(MM)(ON)Е
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip
70.20 грн.
Пігтейл FC / APC 1.5 m, SM, Easy strip
PGA-1.5FC(SM)(SO)Е
Пігтейл FC / APC 1.5 m, SM, Easy strip
44.55 грн.
Пігтейл LC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip
PG-1.5LC(MM)(OM4)(ON)Е
Пігтейл LC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip
84.24 грн.