Контактна інформація (044) 576-22-88

Пігтейли

Пігтейл SC/APC 1.5 m, SM, Easy strip, волокно Corning SMF28e
Пігтейл LC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip
PG-1.5LC(MM)(OM4)(ON)Е
Пігтейл LC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip
84.24 грн.
Немає в наявності
Пігтейл LC/UPC 1.5 m, SM, Easy strip, ,волокно Corning SMF28e
Немає в наявності
Набір кольорових пігтейлів LC/UPC 1.5 m, OM3, Easy strip, для 4 волокон
Немає в наявності
Набір кольорових пігтейлів LC/UPC 1.5 m, OM3, Easy strip, для 8 волокон
Немає в наявності
Набір кольорових пігтейлів SC/UPC SM 1.5 m, Easy strip, для 12 волокон
Немає в наявності