Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Комплект 12 кольрових пігтейлів LC/UPC SM (OS2) та сплайс-касета стандартна з тримачем 12 термоусад.гільз, Corning

Артикул: SP12-02R-S8
Виробники Corning
8600.00 грн./пак
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Одномод SM (OS2) E9/125
Тип полірування
UPC (Ultra Physical Contact)
Тип
LC
Опис

  • Волокна мають 900 мкм буфер з оболонкою (Easy Strip) яка легко знімається і ми отримуємо волокно в буфері 250мкм.
  • Усі 12 пігтейлів мають колір за стандартом Telcordia на обох оболонках 900 мкм і 250 мкм

Довжина пігтейлів 2 метри

  • 1.2м в оболонці 250мкм
  • 0.8м в оболонці 900мкм

У комплекті поставляється касета з кришкою.

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Пігтейл LC/UPC 1м, MM (OM3), Easy Strip
PG-1LC(MM)(ON)E
Пігтейл LC/UPC 1м, MM (OM3), Easy Strip
104.00 грн.
ВО пігтейл ST/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 2 м, Corning
Пігтейл ST/UPC 1.5 м, MM (OM3), Easy Strip, Corning fiber
Пігтейл LC/UPC 1.5 м, MM (OM4), Easy Strip
PG-1.5LC(MM)(OM4)(ON)E
Пігтейл LC/UPC 1.5 м, MM (OM4), Easy Strip
124.80 грн.
Пігтейл SC/UPC 1.5 м, MM (OM4), Easy Strip
PG-1.5SC(MM)(OM4)(ON)E
Пігтейл SC/UPC 1.5 м, MM (OM4), Easy Strip
124.80 грн.
Пігтейл LC/UPC 1.5 м, MM (OM3)
PG-1.5LC(MM)(ON)C
Пігтейл LC/UPC 1.5 м, MM (OM3)
104.00 грн.