Контактна інформація (044) 576-22-88

Блок 19 "на 8 розеток, 16А, індикатор мережі, шнур 3 м, 1U

Артикул: AUE2250D3-08LMDPMB
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Блок розеток призначений для підключення телекомунікаційного обладнання до мережі живлення 220В в телекомунікаційному шафі або стійці. Монтується в 19 "стійку. Вуха кріплення встановлюються довільно - тобто блок розеток можна встановити розетками: назовні, всередину, вгору, вниз, зробити утопленими в стійку, або виперающімі. Вилка німецького стандарту. Оснащується вимикачем. Кабельний ввід збоку.

Довжина шнура: 3м.

Висота: 1 U.

Максимальний струм: 16А.

Кількість розеток: 8.

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патч-корд мідний UTP кат. 6, 10.0 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності
Кабельний організатор (кільце), 100х50мм EPCM4 сірий.
Немає в наявності
Вимикач 1-клавішний, c рамкою, білий.
Немає в наявності
Бокс герметичний розподільний на 6 SC duplex, 258 x 186 x 61 мм
Немає в наявності
Кабель F/FTP 450/23 4P FutureCom, кат. 6, LSZH/FRNC, Corning
Немає в наявності
ВО кабель універсальний A-DQ(BN)H 24E9/125 OS2
Немає в наявності
Модуль FutureLink 1ХSC MM (OM2), Corning
LAXLSM-00101-C003
Модуль FutureLink 1ХSC MM (OM2), Corning
168.75 грн.
Блок на 24 розетки, з індикатором, шнур 3x4.0 мм2, 3 м, 20А
Немає в наявності
Патч-корд U/FTP, 1 м, кат. 6А, 30AWG Slim, LW
Немає в наявності
Адаптер SC SM Duplex
JASCSD
Адаптер SC SM Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Шафа 19",18U, 620х600х876 мм (Ш*Г*В) *(Знятий з виробництва)
Немає в наявності
Шафа 19",6U, 620х350х343 мм (Ш*Г*В)
Немає в наявності