Контактна інформація (044) 576-22-88

Адаптер SC / SC, APC, SM, Duplex

Артикул: SC/SC(APC)(SM)D(SO)
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Шафа 42U 600х1000 (без ніг), Strong Framework, сіра
Немає в наявності
Компенсаційна катушка для OTDR, SM, FC/UPC- FC/UPC, 500м
Немає в наявності
Армований патчкабель одномодовий, дуплексний
Немає в наявності
ВО кабель U-VQ(ZN)BH 24G50/125/900 CC (щіл. буф.) OM4 FREEDM®, LSZH/FRNC, Cca
Немає в наявності
Блок 19 "на 8 розеток, 16А, індикатор мережі, шнур 3 м, 1U
Немає в наявності
Адаптер SC/LC, SM, Simplex
ADSCLCSS(FW)
Адаптер SC/LC, SM, Simplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Адаптер LCQuad, SM
LC-Q(SM)(SO)
Адаптер LCQuad, SM
0.00 грн.
Немає в наявності
Модуль LANC 2ХLC MM, металева втулка, (OM3/4), Corning
Немає в наявності
ВО кабель універсальний A-BQ(BN)H 8E9/125 OS2, Corning
Немає в наявності
Шафа 19’’, 34U, 600x1000мм
SRC34U6010GS-BK
Шафа 19’’, 34U, 600x1000мм
0.00 грн.
Немає в наявності
Блок 19 "на 9 розеток, з індикатором, шнур 3 м, 16А, 1U
Немає в наявності