Контактна інформація (097) 576-22-88

Berker S1 Центральна панель для поворотного діммера

Артикул: 1137 XX XX
Виробники Berker
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Регулююча кнопка під діаметр вала Ø 4мм
 

Виконання                                                   Арт. №

колір: білий, глянсовий                         -1137 89 82
колір: полярна білизна, глянсовий    -1137 89 89
колір: полярна білизна, матовий       -1137 19 09
колір: антрацитний, матовий              -1137 16 06
колір: алюмінієвий, матовий лак       -1137 14 04

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патч-корд мідний UTP кат. 6, 1.0 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності
Лоток суцільнометалевий 200x50x0.60 мм (L-2500 мм)
Немає в наявності
Модуль LANS LC Duplex SM (OS2), Corning
Немає в наявності
Пристрій для забивання модулів, тип Krone та 110
Немає в наявності
Патч-панель LANS 1U, 19", на 96 волокон в зборі, LC duplex, Corning
Немає в наявності
Патч-корд мідний F/FTP кат. 6A, 2.0 м, LSZH, EPNew
Немає в наявності
Рамка 86×86 під два модуля KeyStone, зі шторкою, Kingda
Немає в наявності
Berker S1
Berker S1
Berker S1
0.00 грн.
Немає в наявності
ВО кабель універс., U-DQ(ZN)BH 8G50 OM2, CC, монотуб, LSZH™/FRNC
Немає в наявності
Гібридний адаптер FC/ST, SM, Simplex.
Немає в наявності
ВО кабель U-BQ(ZN)BH 12G50 OM3, ClearCurve, монотуб, LSZH/FRNC (B2ca), Gel-Free
Немає в наявності
Кабель FTP 4x2х0,51, кат. 5е КПВнг-HFЭ-ВП (200), 305 м
Немає в наявності