Контактна інформація (097) 576-22-88

Кронштейн настінний 19" 12U, глиб. 280…380мм, сірий

Артикул: CMS-WB12U380VGR
Виробники CMS
600.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Кронштейни призначені для розміщення телекомунікаційного, електротехнічного, кросового та іншого обладнання виконаного в 19 - дюймовому стандарті. Кріпляться на стіну.

Колір - сірий.

У продажу є два типи кронштейнів: регульовані по глибині від 280 до 380 мм, що регулюються по глибині від 280 до 480мм. Висота кронштейнів варіюється від 3 до 12 U.

 

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Лоток суцільнометалевий 400x60x0.75 мм (L-2500 мм)
Немає в наявності
Адаптер 50x50 на 2 модулі Mini-Com з кр. від пилу Panduit
Немає в наявності
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 9м Duplex
UPC-9SCLC(MM)D(AD)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 9м Duplex
367.20 грн.
Роз’єм Telco папа (під Panasonic), пластик. кожух
Немає в наявності
Кронштейн настінний 19" 4U, глиб. 280…380мм, сірий
Немає в наявності
ВО кабель універсальний U-BQ(ZN)BH 12G50/125 OM2, Corning
Немає в наявності
Кабель КПпВ-ВПЭ (500) 4*2*0,56 (U/FTP-cat.6A), 305 м
Немає в наявності
Модуль FutureLink 1ХSC MM (OM2), Corning
LAXLSM-00101-C003
Модуль FutureLink 1ХSC MM (OM2), Corning
231.25 грн.
Berker S1 USB / 3,5 мм Audio, розетка
Немає в наявності
Блок 19 "на 9 розеток, з індикатором, шнур 3 м, 16А, 1U
Немає в наявності
Патч-панель настінна 12xRJ-45 UTP, кат.5е
Немає в наявності