Контактна інформація (097) 576-22-88 0

ВО патч-корд, LC/UPC-SC/UPC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 2м, Corning

Артикул: 047202R5Z20002M
Виробники Corning
2160.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Одномод SM (OS2) E9/125
Конструкція
Duplex
Тип
SC-LC
Довжина
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 60м Duplex
UPC-60FCLC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 60м Duplex
1700.80 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 1.0 м, Duplex
UPC-1STST(SM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 1.0 м, Duplex
320.80 грн.
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 30м Duplex Slim
UPC-30LCLC(SM)D(ON)S
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 30м Duplex Slim
939.60 грн.
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 20м Duplex
UPC-20FCFC(SM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 20м Duplex
777.60 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex, Slim (2мм)
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 1м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM Uniboot 1м Duplex 2мм
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
UPC-3LCLC(SM)S(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
144.80 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 0.5м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 0.5м Duplex Slim
UPC-0.5LCLC(SM)D(ON)S
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 0.5м Duplex Slim
229.60 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
UPC-5FCLC(SM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
377.60 грн.
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 5м Duplex
UPC-5FCFC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 5м Duplex
361.20 грн.