Контактна інформація (097) 576-22-88

ВО патч-корд, LC/UPC-SC/UPC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 2м, Corning

Артикул: 047202R5Z20002M_
Виробники Corning
1998.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Одномод SM (OS2) E9/125
Конструкція
Duplex
Тип
SC-LC
Довжина
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 20м Duplex
UPC-20FCFC(SM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 20м Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 5м Simplex
UPC-5LCLC(SM)S(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 5м Simplex
141.34 грн.
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 3м Duplex, Slim (2мм)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 40м Duplex
UPC-40FCFC(SM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 40м Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
UPC-5LCLC(SM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
282.68 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 0.5м Duplex
UPC-0.5LCLC(SM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 0.5м Duplex
193.51 грн.
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 3м Simplex
UPC-3SCFC(SM)S(ON)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 3м Simplex
143.56 грн.
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 7м Duplex
UPC-7SCSC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 7м Duplex
315.24 грн.
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OS2), Duplex, LSZH, 3м
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 5м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 10м Duplex чорний
UPC-10SCLC(SM)D(ON)BK
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 10м Duplex чорний
399.60 грн.