Контактна інформація (097) 576-22-88

Патчкорд оптичний LC/UPC-LC/UPC SM 5м Simplex, Slim (2мм)

Артикул: UPC-5LCLC(SM)S(ON)S
Виробники CMS
117.48 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Конструкція
Simplex
Тип
LC-LC
Довжина
Опис

Оптичний патч-корд LC-LC Simplex 5 метрів виготовлений з використанням круглого кабелю з малодимною та безгалогеновою оболонкою (LSZH) діаметром 2 міліметри та одномодовим (Single Mode) волокном виробництва американської компанії Corning. Патч-корд застосовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів, розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: комутатори, свічі, медіаконвертори. Завдяки LSZH оболонці патчкорд 5 метрів LC-LC SM Simplex відповідає пожежним нормам та може застосовуватись при побудові ВОЛЗ у приміщеннях серверних та ЦОД. При виготовленні застосовується UPC полірування оптичного конектора.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні патч-корди в найкоротший термін. Також можливе індивідуальне виробництво з конфігурацією по довжині, типу волокна, кольору оболонки та типу конекторів. Доступна можливість отримання паспорта з результатами тестування по кожному ВО патч-корду.


Артикул: UPC-5LCLC(SM)S(ON)S
Волокно: SM (одномод)
Конектор: LC/LC
Полірування: UPC
Тип конструкції: Сімплекс
Довжина, м.: 5
Оболонка: LSZH
Діаметр кабелю, мм: 2
Колір: жовтий
Бренд: CMS
Виробництво: Україна


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 1.5 м Duplex
UPC-1.5SCSC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 1.5 м Duplex
186.45 грн.
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 1.5м Simplex
UPC-1.5SCFC(SM)S(FW)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 1.5м Simplex
101.64 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex
UPC-2STLC(SM)D(FW)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex
224.73 грн.
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 20м Duplex чорний
UPC-20FCFC(SM)D(ON)BK
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 20м Duplex чорний
270.27 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 0.5м Duplex
UPC-0.5LCLC(SM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 0.5м Duplex
172.59 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 2м Duplex чорний
UPC-2SCSC(SM)D(ON)BK
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 2м Duplex чорний
212.85 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 15м Duplex чорний
Немає в наявності
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex чорний
UPC-2LCLC(SM)D(ON)BK
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex чорний
213.18 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 1м Simplex
UPC-1SCLC(SM)S(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 1м Simplex
89.76 грн.
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC SM 20м Duplex
UPC-20STSC(SM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC SM 20м Duplex
475.86 грн.
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 1м Simplex
UPC-1SCFC(SM)S(ON)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 1м Simplex
105.60 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 100 м, Duplex
UPC-100STST(SM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 100 м, Duplex
367.62 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
UPC-3FCLC(SM)S(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
119.46 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 2 м, Simplex
UPC-2STST(SM)S(ON)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 2 м, Simplex
128.04 грн.